Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe Nilfisk

User Rating:  / 1
PoorBest 
Category: Myjki wysokociśnieniowe
Created on 31 December 2015 Hits: 746

Witam
       Firma Nilfisk-ALTO tworzy maszyny czyszczące, które są używane w wielu dziedzinach przemysłu i oferuje ona szczególne rozwiązania dla każdego klienta. M. In. oferuje mnogość rozwiązań i innowacji w przemyśle samochodowym. Niezależnie od modelu samochodu czy też ciężarówki lub vana czy nawet autobusu. Jak i niezależnie od stanowiska pracy, czy jest nim garaż, salon samochodowy czy stacja benzynowa, firma Nilfisk-ALTO zapewni Ci żądaną czystość. Zróżnicowana oferta rozwiązań jawnie wspiera Twoje cele ekonomiczne, chroni wartość inwestycji, zwęża koszty konserwacji oraz zwiększa zyski.


Największe wymagania wobec sprzętu i ludzi stawia rolnictwo. Niezależnie czy jesteś hodowcą trzody chlewnej bądź producentem wina, firma Nilfisk-ALTO oferuje trafne rozwiązanie dla każdego zadania. Dysponuje stacjonarnymi systemami do budynków gospodarczych i magazynów jak i jednostkami mobilnymi, które sprawdzają się przy pracy na liniach produkcyjnych. Jak również na otwartych przestrzeniach czy przy myciu maszyn rolniczych. Od myjek ciśnieniowych poprzez odkurzacze przemysłowe i maszyny do mycia i zamiatania podłóg, do jednostek mobilnych po stacjonarne firma Nilfisk-ALTO może zaoferować produkty, które zaspokoją każdą potrzebę czyszczenia- z wystarczającą mocą do obsługi tego zadania.
       Jednym z ich ciekawych wdrożeń jest niezależne zasilanie i użytek naturalnych źródeł wody. Są to cechy myjek ciśnieniowych firmy Nilfisk-ALTO dostosowanych do pracy w terenie. Zimno i gorąco wodne urządzenia zasilane benzyną- POSEIDON PE lub olejem napędowym- NEPTUNE DE. Potrafią pracować tam, gdzie nie ma dostępu do prądu oraz dostępu do tradycyjnych źródeł wody. Te myjki mogą czerpać wodę za zbiornika, studni a nawet rzeki, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w terenie. Myjki zasilane silnikami benzynowymi lub diesla i zdolne do pobierania wody ze zbiorników, rzek czy studni są znakomitym wyjściem do zastosowania w rolnictwie i budownictwie. Fenomenalne połączenie wysokiej funkcjonalności i maksymalnej wygody, doskonałości technicznej i trwałości. Znakomite rozwiązanie do każdego rodzaju czyszczenia- dostosowane, wydajne i ekonomiczne.
       Budowa nowego budynku lub remont starego wymaga zastosowania najbardziej wydajnych rozwiązań. A każdy dzień na placu budowy przynosi nowe wyzwania w zakresie utrzymania czystości. Istotne do tego celu są profesjonalne maszyny o dużej mocy przeciw najtrudniejszemu brudowi. Mocne i odporne myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze do pracy na sucho i mokro, wspomagane przemysłowymi zamiatarkami bezpyłowymi na podłożach o różnym ukształtowaniu i powierzchni. Fabryka Nilfisk-ALTO, tworzy takie specjalistyczne maszyny odpowiadające potrzebom klientów z całego świata.


       Również produkcja i magazynowanie stanowią wyzwanie. Hale produkcyjne, magazyny, obszary obsługi klienta, parkingi i biura potrzebują regularnego sprzątania. Właśnie tu wynikają najwyższe wymagania w zakresie solidności, bezpieczeństwa i wydajności- firma Nilfisk-ALTO może im sprostać, ponieważ jako wytwórca rozumie szeroką różnorodność aplikacji czyszczenia, które muszą być wprowadzone na tym obszarze, jak i to, z jaką częstotliwością przebiega praca w oddziałach tego typu. Posiadając wiedzę i wieloletnie doświadczenie firma Nilfisk-ALTO jest w stanie sprostać tym wysokim wymaganiom i tworzy solidne maszyny o wysokiej, jakości i długiej żywotności, które zajmują najwyższe miejsca w globalnych rankingach.