Stacjonarne myjnie wysokociśnieniowe

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Kategoria: Myjki wysokociśnieniowe
Utworzono: 31 grudzień 2015 Odsłony: 706

Witam.
Temat dosyć ciekawy, dotyczący stacjonarnych systemów myjek wysokociśnieniowych.
     Nilfisk-ALTO ma kompletną linię rozwiązań stacjonarnych i stanowi godnego zaufania projektanta instalacji wysokociśnieniowych. Jest firmą, która tworzy nie tylko standardowe produkty. Tworzy zindywidualizowane rozwiązania, tak by podołać szczególnym wymaganiom użytkowników. Może potrzebujesz myjki, aby zapewnić higieniczną czystość w masarni, kuchni czy zakładzie przetwórczym? A może chcesz oczyszczać elementy metalowe ze smaru w swojej fabryce? Maszyny firmy Nilfisk-ALTO można łatwo zamontować na stanowisku pracy. Profesjonalnie zaprojektowany system rur zapewni łatwość podłączenia się w wybranych miejscach oraz zagwarantuje wielostanowiskowość instalacji. Systemy stacjonarne mają wiele zalet i są projektowane jedynie pod realne potrzeby klienta. Mając system stacjonarny nie trzeba kupować urządzeń mobilnych by dotrzeć do punktów, gdzie konieczne jest efektywne mycie wysokociśnieniowe. Teraz wystarczy podłączać się do systemu rurowego wężem wysokociśnieniowym oraz pistoletem z lancą lub odpowiednim do zadania innym akcesoriom izacząć pracę w ciągu kilku chwil oszczędzając czas oraz pieniądze.
Kolejnym ważnym obszarem działalności Nilfiska są zewnętrze stacje myjni samoobsługowych.


     Firma proponuje obszerną gamę maszyn nazwanych: Auto Booster, Solar Booster oraz Truck Booster. Projektanci skoncentrowali się głównie na uzyskaniu takich jednostek, które zagwarantują niskie koszty eksploatacji, niezawodność i znakomite efekty mycia. Co w efekcie sprowadza się do zadowolenia Klientów i wytworzenia zysków dla operatorów myjni.


     TRUCK BOOSTER to maszyna do pracy na świeżym powietrzu zaprojektowana z myślą o firmach flotowych, transportowych czy rzeźniczych. Stacjonarna myjnia umożliwia czyszczenie m.in. ciężarówek, vanów, maszyn budowlanych, przyczep do przewozu zwierząt.
Kolejny produkt to AUTO BOOSTER. Został zaprojektowany na potrzeby klientów, którzy są zainteresowani inwestycją w samoobsługowe, zewnętrzne myjnie samochodowe. Komercyjne zastosowanie takich myjek na pewno podniesie prestiż stacji benzynowej. Na marginesie wtrącę że firma produkuje również komercyjne, zewnętrzne, systemy odkurzaczy samochodowych. Kombinacja konstrukcji ze stali nierdzewnej, kilku programów mycia, wyrzutnik monet, system zapobiegający zamarzaniu to główne elementy stacji Auto Booster.
   W modelu AUTO BOOSTER 5 M zastosowanonowoczesną silnik z technologią zasilania falownikoweg. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszyła się liczba części wykorzystanych do jego konstrukcji a co za tym idzie kosztów serwisowania. Ponad to zmniejszył się poziom hałasu i wzrósł komfort pracy.

 

 


   Natomiast Solar Boster to stacjonarma myjka gorącowodna zasilana gazem, zapewniająca świetne efekty mycia w wielu sektorach przemysłu. Stałe zasilanie paliwem gazowym redukuje potrzebę okresowego uzupełniania paliwa w zbiorniku.
Seria SOLAR BOOSTER G wyposażona jest w wypróbowane rozwiązanie techniczne kotła - EcoPower, dzięki czemu koszt podgrzania wody do pożądanej temperatury jest możliwie jak najniższy. Przy ustawieniu temperatury na 60°C (wystarczajacej do standardowych aplikacji) kocioł pozostaje w trybie EcoMode zużywając znacznie mniej paliwa. Na pełnej mocy kocioł podgrzewa wodę do wyższej wartości, co umożliwia usuwanie z powierzchni np. ze smarów lub tłuszczu.