Ściernice dremel

User Rating:  / 0
PoorBest 
Hits: 1719


Kamienie szlifierskie do ostrzenia i szlifowania wykonane z tlenku glinu. Produkowane są w różnych zarysach i rozmiarach. Nadają się do pracy przy obróbce przeróżnego rodzaju metali, odlewów i odkuwek, wygładzania spoin i lutów. Doskonale gradują zadziory po cięciu, odlewaniu, pozostawiają nawierzchnie zgrubnie oczyszczoną z wyraźnymi rysami tak jak po pilniku.

Ściernica Dremel SC541 to jeden z grupy produktów z systemem szybkiej wymiany. Być może jest kosztowny, ale jak w trakcie pracy istnieje konieczność częstej wymiany ściernic to Speedclic nadaje się do tego znakomicie. Tarcza znakomicie nadaje się do szlifowania i wygładzania przeróżnych rodzajów metali i odlewów. Została wzmocniona włóknem szklanym, z racji tego nie ma zagrożenia, że tarcza pęknie lub się wykruszy podczas pracy.

Ściernice z węglika krzemu przeznaczone są do obróbki materiałów, ceramicznych, porcelany, szkła, marmuru. Nadają się dodatkowo do obróbki miękkich metali kolorowych i ich stopów. Dzięki użyciu luźnego spoiwa ściernice nie zapychają się i bardziej efektywnie usuwają materiał. Praca na wyższych obrotach i z lekkim dociskiem spowoduje, że nie będą się tak prędko zużywać.

Specjalistyczne ściernice do ostrzenia pił łańcuchowych. Wytwarzane są w różnych wymiarach, zależnie od modelu łańcucha wybieramy właściwą średnicę. Ostrzyć powinno się po każdym wypełnieniu zbiornika z olejem do smarowania. Nie wolno czekać aż łańcuch będzie całkowicie tępy.