Mini szlifierki Dremel

User Rating:  / 0
PoorBest 
Hits: 1495

Miniszlifierki Dremel

 

Najmocniejszy i w najwyższym stopniu rozbudowany wariant miniszlifierki Dremel 4000. Innowacją jest przełącznik obrotów, z elektroniką pozwalającą na maksymalną moc nawet przy niskich obrotach. Wydajny silnik o dużej sprawności pozwoli na wykorzystanie większych tarcz, do cięcia i do szlifowania.

W największym stopniu niezawodny model mini szlifierki Dremel 3000. Dopracowany przełącznik obrotów wydajny silnik o mocy 130 W, wiele sprzedanych egzemplarzy. Jest co prawda słabszy od typu 4000, ale jeśli potrzeba coś istotnie niezawodnego to trzeba wybrać Dremel 3000. Tak jak do każdego modelu Dremela, pasują do niego wszystkie przystawki i akcesoria.

Jeden z najstarszych modeli Dremel 200. Od tego się wszystko zaczęło. Model 200, został na jakiś czas cofnięty z sprzedaży, ale chyba cieszył się tak dużym uznaniem że firma postanowiła wprowadzić go na nowo. Niezależnie od tego ma szansę współzawodniczyć z tanimi mini szlifierkami. Wyposażony w silnik 125 W, daję radę w pracach grawerskich i z wałkiem giętkim.